Priestory s atmosférou...

salaSprávne vybrané miesto je prvým zo série dôležitých rozhodnutí. Firemné podujatia na neobvyklých miestach sú pre nás výzvou. Ponúkneme vám tie najatraktívnejšie miesta.

Budeme sa riadiť vašimi predstavami a našimi skúsenosťami.

 

VYBRALI SME PRE VÁS TIETO MIESTA:

Trenčianske Teplice

Kursalon

Trenčianske Teplice

Historická budova v parku kúpeľného mesta, priam stvorená na organizovanie podujatí. Variabilný priestor – reštaurácia, salónik, letná terasa a historická koncertná sála robia z Kursalonu unikátny priestor s neopakovateľnou atmosférou a kapacitami až do 600 osôb.

www.kursalonteplice.sk

Trenčín

Trenčiansky Hrad

Trenčín

Dominanta centra mesta Trenčín i celého Považia. Magické miesto so širokými možnosťami využitia. Amfiteáter na Dolnom nádvorí, Barborin palác či Delová bašta sú vhodné na konanie podujatí každého druhu.

www.muzeumtn.sk

Trenčín

Okruhový dom armády - ODA

Trenčín

Kultúrnospoločenské stredisko v centre meste Trenčín ponúka variabilné priestory s kapacitami do 600 osôb. Miesto vhodné na organizovanie plesov, divadelných predstavení, kongresov, prednášok a školení.

www.domarmady.sk

Trenčín

Areál leteckých opravovní

Trenčín

Areál Leteckých opravovní sa nachádza v blízkosti centra mesta Trenčín s bezproblémovou príjazdovou cestou a parkoviskom. Areál ponúka veľkú variabilitu interiérových, ale taktiež exteriérových priestorov. Je vhodný na organizovanie večerných VIP podujatí, ale tiež letných podujatí denného typu.

www.lotn.sk

Bratislava

Refinery Gallery

Bratislava

Refinery Gallery predstavuje netradičný a vysoko atraktívny priestor určený na organizáciu firemných eventov, prezentácií, seminárov, reprezentatívnych akcií, módnych prehliadok, hudobných a iných kultúrno-spoločenských podujatí. Kapacita celého priestoru je 2 500 osôb.

www.refinerygallery.sk

Bratislava

Stará tržnica

Bratislava

Budova Starej tržnice postavená v roku 1910 bola v súčasnosti zrekonštruovaná do svojej pôvodnej architektonickej podoby s veľkoryso riešeným vnútorným priestorom. Tento multifunkčný priestor v centre mesta Bratislava je vhodný pre kultúrne a spoločenské podujatia s kapacitou až do 1 500 návštevníkov.

www.staratrznica.sk

Častá

Červený kameň

Častá

Hrad Červený kameň sa nachádza v Malých Karpatoch neďaleko Modry nad obcou Častá. Rod Pálffyovcov premenil strohú pevnosť na renesančno-barokové sídlo s nádhernou vnútornou výzdobou. V hradnom areáli sa nachádza hradná vinotéka, reštaurácia a aj kaviareň, v jeho okolí je romantický francúzsky park. Všetko pre vaše dokonalé podujatia.

www.hradcervenykamen.sk

Piešťany

Elektrárňa

Piešťany

Elektrárňa Piešťany je zrekonštruovaná priemyselná pamiatka zo začiatku 20. storočia. Bývalá obecná elektráreň, zapísaná na zozname národných kultúrnych pamiatok sa stala priestorom pre vzdelávanie, kultúru, spoločenské aktivity a stretávanie všetkých generácií. Budova slúži ako polyfunkčný priestor na semináre, výstavy, koncerty a iné.

www.elektrarnapiestany.sk

ŽILINA

EVENTHOUSE

ŽILINA

Bývalé výrobné a montážne priestory sa premenili na jedinečnú multifunkčnú modernú designovú halu určenú na organizovanie eventov pre firemných klientov a kultúrnych podujatí pre verejnosť. V rámci eventovej haly sú 3 samostatne využiteľné priestory a vonkajšia chill-outová zóna. Najväčší priestor má kapacitu 2000 osôb a dve menšie po 550 osôb. Spolu dokážu poskytnúť miesto až pre 3000 osôb.

www.eventhouse.sk

Žilina

Mestské divadlo

Žilina

Budova Mestského divadla Žilina patrí k dominantám žilinského Námestia Andreja Hlinku. Stavba nesie znaky talianskeho neoklasicizmu a pôvodne sa v nej nachádzali kultúrne priestory, cirkevná škola a honosná radná sieň.

www.divadlozilina.eu

Trnava

Dom kultúry

Trnava

Budova je umiestnená v kontraste medzi historickými meštiackymi domami. Dom kultúry je rozdelený na tri štvorpodlažné časti. Je výrazným architektonickým dielom, disponuje kapacitami do 725 osôb.

www.dktrnava.sk

Miesto podľa požiadavky klienta

Exteriérové stany

Miesto podľa požiadavky klienta

Zabezpečujeme exteriérové stany s kompletným príslušenstvom. Stavba stanov je ideálnym riešením pre outdoorové podujatia a eventy na neobvyklých miestach.

Partneri